AKTUALNOŚCI:

DATA: 18.04.2012
Konferencja: Oprogramowanie chmury i wirtualny pulpit - Najlepsze rozwiązania za najlepszą cenę.

dsc_0019.jpg
dsc_0018.jpg
 dsc_0020.jpg  dsc_0027.jpg
 dsc_0023.jpg  dsc_0070.jpg


DATA: 22-24.03.2010
Szkolenie " Zarządanie środowiskiem systemu Jetro Platforms"
W dniach 22-24 marca 2010  Sedcom Solutions wraz RDT Jetro zorganizowało w w Centrum Szkoleniowym ABC Data certyfikowane szkolenie z najnowszej wersji platformy  Jetro CockpIT 4.0 "Zarządzanie środowiskiem systemu Jetro Platforms."  Szkolenie przeprowadzili Guy Ziv ze strony RDT Jetro oraz Radosław Kubera ze Sedcom. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia otrzymali oficjalny certyfikat techniczny środowiska CockpIT w wersji 4.0DATA: 07-09.10.2009

Sedcom Roadshow 2009

W dniach 07-09 października 2009  we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie pod egidą Sedcom Solutions oraz Sun Microsystems odbył się cykl konferencji poświęcony rozwiązaniom Server Based Computing. Podczas spotkania z udziałem zagranicznych partnerów  zaprezentowane zostały rozwiązania firm BOSaNOVA, GraphOn, Jetro Platforms (reprezentowane przez Giora Shaked), Neverfail, UniPrint oraz Certeon. Łącznie w przeciągu 3 dni w konferencji wzieło udział prawie 200 osób.


                           6.jpg   
       19.jpg                    
    DATA: 20.04.2009


Neverfail łączy siły z SedCom Solutions przy sprzedaży swoich rozwiązań w Polsce oraz na rynkach Bliskiego Wschodu!


Sedcom ma przyjemność poinformować, iż został pierwszym, oficjalnym dystybutorem produktów firmy Neverfail®, dostawcy rozwiązań Ochrony Danych oraz Technlogii Wysokiej Dostępności. Współpraca w tym obszarze jest ogromną szansą na osiągnięcie zysku dla obecnych i przyszłych partnerów firmy SedCom Solution.


Wykorzystanie rozwiązań Ochrony Danych oraz Technologii Wysokiej Dostępności do wzrostu efektywności i rozwoju.

W obecnych czasach, gdzie firmy rozwijają się coraz bardziej w oparciu o aplikacje Microsoft, takie jak MS Exchange czy SQL nie jest możliwe tolerowanie spowolnienia z powodu awarii tych narzędzi. Mimo to wiele przedsiębiorstw nie posiada sprawnego systemu odzyskiwania danych i utrzymania ciągłości systemu. Wyróżnione nagrodami rozwiązania Neverfail utrzymują ciągłość pracy sytemów i aplikacji Windows 24x7. Rozwiązania Neverfail można rozwijać w oparciu o sieć LAN i WAN.
 


DATA: 27.03.2009

W dniu 26 Marca 2009 w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się konferencja pt. "Wirtualizacja w Środowiskach Terminalowych" organizowana przez firmę SedCom Solutions. Podczas spotkania z udziałem zagranicznych partnerów zaprezentowane zostały rozwiązania firm BOSaNOVA, GraphOn, Jetro Platforms, Neverfail, UniPrint oraz Certeon. W spotkaniu wzięło udział 80 osób. Bogaty w prezentacje oraz sesje demo program spotkania pozwolił jego uczestnikom na zapoznanie się najnowszymi rozwiązaniami i trendami w IT, takimi jak Wirtualizacja czy Technologia Wysokiej Dostępności zaprezentowana przez firmę Neverfail.  
 Sedcom Solutions był jednym z wystawców na największej w Polsce konferencji poświęconej technologiom i rozwiązaniom firmy Microsoft dla programistów i specjalistów IT - "Microsoft Technology Summit 2008" która odbyła się 8 i 9 pazdziernika bieżącego roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Było to spotkanie najwybitniejszych specjalistów z kraju i zagranicy, ekspertów i decydentów świata IT. Gorąco dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stanowisko i zapoznali się z ofertą SedCom. Zapraszamy już za rok!

Podczas konferencji omawiane były różne zastosowania technologii Microsoft. 

W trakcie trwania licznych sesji uczestnicy konferencji zapoznawali się z nowymi, eksperymentalnymi technologiami, które mogą zmienić sposób konstrukcji aplikacji czy patrzenia na infrastrukturę systemową za kilka lat. Wszystkie sesje dostosowane były do aktualnych potrzeb rynkowych infrastruktury IT a kilka ciekawych rozwiązań, takich jak na przykład wirtualizacja, stało się główym punktem rozważań wśród uczestników tegorocznej konferencji.

Tak było:
   
 08102008306.jpg  09102008310.jpg
 09102008308.jpg  09102008316.jpg
   

 

 
Newsletter
Imię: Email: