Od początku działalności firma SedCom Solutions specjalizuje się w technologii Server Based Computing. Uczymy, w jaki sposób obniżyć koszty związane z tradycyjnymi systemami IT. W naszej ofercie znajduje się zarówno oprogramowanie optymalizujące środowiska terminalowe jak i sprzęt pozwalający na długofalową oszczędną pracę. Rozwiązania, które oferujemy, dedykowane są dla środowisk Microsoft, Citrix, Sun, Unix, AS/400, systemów ERP, CRM czy Call Center. Umożliwiają one bezpieczny, efektywny i łatwy dostęp do zasobów i usług informacyjnych poprzez sieci LAN, WAN, GSM, GPRS.  

 

 v.png Nasza Misja

Pokazujemy naszym klientom w jaki sposób zwiększyć rentowność ich przedsiębiorstw. Czujemy, że powinni oni wiedzieć, że koszty z jakimi wiąże się prowadzenie każdej działalności, można znacząco zredukować dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym.  

 
 cel.png Nasz Cel

Mamy nadzieję stać się strategicznym i preferowanym dostawcą rozwiązań IT. Ów cel zamierzamy osiągnąć dzięki ciągłemu wychodzeniu naprzeciw nawet najbardziej wyszukanym potrzebom naszych klientów.
 


Naszą firmę od innych wyróżnia:
  • wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oferowanych przez nas wyrobów
  • znajomość potrzeb naszych Klientów i umiejętność dopasowania się do ich wymagań
  • bogate kontakty z producentami zapewniające wysoki poziom wiedzy technicznej pracowników SedCom i jego Partnerów        Pozdrawiamy,
    Zespół SedCom Solutions
 

 
Newsletter
Imię: Email: